|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu. Weekend był pogodny ale chłodnawy. Dzisiaj podobnie - słonecznie, a jednak powietrze arktyczne. 10 stopni, to raczej bez szału. Nad ranem był przymrozek, prawie 2 stopnie poniżej zera. Obawiałam się o mojego migdałka, który ma pączki kwiatowe ale on nie ucierpiał. Natomiast mój nowy nabytek - pieris, którego ostatnio sadziłam, okazał się bardzo delikatny... te młode śliczne przyrosty zbrązowiały. [2021-04-26 23:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: te przymrozki mnie bardzo denerwują .Wyniosłam hortensje w donicach z piwnicy i muszę je chować na noc ,a rano wystawiam na dwór ,a ciężkie są i muszę się z nimi szarpać codziennie bea [2021-05-06 10:27] u mnie migdałki 2 szykuja się do kwitnienia, trzeciego krzaczastego chyba wywalę, bo od 3 lat nie kwitł. Kupiłam taki krzaczasty, bo u nas w domu mama miała taki i całkiem fajny był Pozdrawiam serdecznie filipek [2021-04-27 14:30] Witaj Iwonko moj pieris tez ucierpial, polowa uschla i obcielam a reszta kwitnie. Milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-04-27 08:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |