|
Rok w ogrodzie![]() Co za dzień! Co za pogoda! Słońce, chmury, deszcz i śnieg z deszczem! No i zimno. Częstotliwość krótkotrwałych opadów bardzo duża... nie było sensu narzędzi wyjmować, odpuściłam sobie prace ogrodowe. Kończy się piątek, zatem życzę dobrej nocy. [2021-04-23 23:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie mokro w ogrodzie ,nawet śnieg padał kilka dni temu bea [2021-05-06 10:25] dzień dobry w sobotę. Nie było deszczu to popracowałam cały dzień w ogrodzie. Ale sobie dałam w kość. Lawinia [2021-04-24 20:54] jak ja lubię omiegi! Witaj Iwonko Ja obskoczyłam rabatki ze szpikulcem w poszukiwaniu mniszka Chyba wytropiłam każdą rozetę na trawniku. Miłego wieczorku filipek [2021-04-24 18:31] Dziekuje Iwonko i wzajemnie u mnie bylo sloneczko ale nie mialam glowy na pracy w ogrodzie bednarekzk@arcor.de [2021-04-24 00:12] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |