|
Rok w ogrodzie![]() Po południu świeciło słońce, tylko chwilami wiał zimny wiatr. Ubrałam się cieplej i sadziłam, i przesadzałam. Czwartek można zaliczyć do udanych :) [2021-04-23 00:42] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ale tutaj ładnie. śliczny murek kamiennybea [2021-05-06 10:24] witaj Iwonko! Ładnie to zrobiłaś! Lawinia [2021-04-23 21:55] Witaj Iwonko ja wczoraj tez popracowalam w ogrodzie, wsadzilam brzoskwinie i pielilam, jak wiesz zielsko rosnie najszybciej bednarekzk@arcor.de [2021-04-23 10:26] kamien w Twoim ogrodku wygląda rewelacyjnie Dobrego dnia na dziś filipek [2021-04-23 09:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |