|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Znów dzisiaj padał deszcz, ale o trzynastej wypogodziło się i pojechałyśmy z córką do ogrodniczego. Cudów nie kupiłam, a i z ilością nie zaszalałam, bo miejsce w ogrodzie ograniczone. Przywlokłam tylko bukszpana i pierrisa. [2021-04-22 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a ja kupiłam przez internet trochę (ok 30 doniczek)bylin i czekam na ciepło i noce bez przymrozków ,żeby posadzić na rabatach bea [2021-05-06 10:22] Ja wczoraj kupilam drzewko brzoskwiniowe, ta ktora mialam stale chorowala i ja wycielam, a teraz kupilam polska "Harnas" jestem ciekawa jaka bedzie? bednarekzk@arcor.de [2021-04-23 10:24] witaj Iwonko ogrodniczka z pustymi rękami nie wyjdzie nigdy z e sklepu Ja szykuje sie na gieldę, ponoć ma byc na majowce. Nastawiam się raczej na zurawki i lilie drzewiaste filipek [2021-04-23 09:55] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |