|
Rok w ogrodzie![]() Ku memu zadowoleniu dzisiaj też miałam fajny dzień - słoneczny, chociaż po południu były przelotne opady deszczu. Mimo to, udało mi się w ogródku pokopać :) Północ już więc życzę na jutro udanego czwartku. [2021-04-21 23:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: moje pierwiosnki wszystkie przepadły ,chyba nie lubią gliny w ogrodzie bea [2021-05-06 10:21] witaj Iwonko, u mnie było lodowato!!Nie było jak popracować w ogrodzie. Lawinia [2021-04-22 20:17] witaj Iwonko ja niestety mam brzydką pogodę, właśnie zastanawiam się czy nie iść przypadkiem posypać nawoizem, tylko długo będzie kapało jeszcze? filipek [2021-04-22 13:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |