|
Rok w ogrodzie![]() O, niebiosa! Niebiosa zasłały dziś słońce i chmury a dzień był iście wiosenny :) Bardzo przyjemna pogoda. Odpowiednia i na spacery, i na robótki w ogrodzie. [2021-04-20 23:49] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko!I u mnie dzisiaj wyjrzało ale pod wieczór dopiero miałam czas na ogród. Chłodno wiało ale miałam kurtkę i czapkę[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Lawinia [2021-04-21 20:39] Witaj Iwonko,ja w ogrodzie działam ,szkoda dnia na spacery ,a ja dotlenić mogę się i wykonać ,co mam do wykonania na rabatach. bea [2021-04-21 16:53] Witaj Iwonko ja już po szczepieniu,które miałam dzisiaj.moge teraz zająć się ogródkiem,oby tylko pogoda dopisała. Pozdrawiam serdecznie filipek [2021-04-21 15:22] Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie wczoraj tez bylo sloneczko i cieplo wiec popracowalam w ogrodzie ale konca nie widac wiec dzisiaj c.d. trawke musze skosic juz drugi raz w tym roku bo podrosla. Milego i slonecznego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-04-21 10:26] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |