|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu. Dziś od rana deszczowo i nawet w snach nie marzyłam, ze może się przejaśnić... A jednak :)Zaraz po południu deszcz przestał padać i co jakiś czas wychodziło słońce. Niestety, w ogródku nic nie zrobiłam, bo miałam sprawy do załatwienia na mieście. Może jutro mi się uda jeśli będę mieć wolne popołudnie... mam kilka kwiatków do wsadzenia, no i granulowany obornik , który chciałam sypnąć na rabatki. [2021-04-19 22:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a ja mam 40 worków kory ,Ciesze się ,bo to zaległy prezent na dzień kobiet bea [2021-04-21 16:52] witajh Iwonko czekam na deszcz, bo mam juz sucho w ogrodku filipek [2021-04-20 11:06] Witaj Iwonko ja jeszcze jestem z pracami w ogrodzie daleko w polu nawet nawoz nie rozrzucony, kiedy ja to wszystko zrobie??? Pozdrawiam i milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-04-20 10:05] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |