|
Rok w ogrodzie![]() Na koniec hortensja ( prawdopodobnie Annabelle) w kolorze różowym. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru a na nadchodzące dni wiele przyjemności, radości i pogody o jakiej marzycie :) [2022-07-19 18:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie gorąco dzisiaj ,a jutro jeszcze goręcej ,a ja mam zaplanowana podróż. bea [2022-07-20 16:33] Witaj Iwonko! Jak lato to i upalnie ale poddaję sie. wolę takie 24C Lawinia [2022-07-20 13:33] Tobie rowniez Iwonko, milych dni! w dzien slonca a w nocy deszczu tego Tobie i sobie zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2022-07-19 22:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |