|
Rok w ogrodzie![]() Niedziela właśnie się kończy... była pogodna. Nie padało, temperatura koło 9 stopni, czasem nawet zdarzyły się krótkotrwałe przebłyski słońca. Od jutra podobno ma padać... Dobrej nocy dla Was. Miłego przebudzenia po bladym świcie i słoneczka na nieba błękicie. [2021-04-18 23:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko. Śliczne te cebulice ,chociaż malutkie ,ale kwitną obficie .U mnie też kwitną bea [2021-04-21 16:51] niestety u mnie nasdal zimnica ładnie wyglądają te cebulice filipek [2021-04-20 11:07] Witaj Iwonko. U mnie wczoraj padało a dzisiaj miałam słoneczko. Miłego wieczoru. miecia [2021-04-19 21:50] witaj Iwonko! Widzę ,ze cieszysz sie już wiosną. U mnie tez kwitnie cebulica i bardzo ją lubię Lawinia [2021-04-19 20:04] Witaj Iwonko u mnie pada wiec nici z pracy w ogrodzie wczoraj bylo dosyc cieplo i slonecznie ale wrocilam do domu wieczorem, od synowej dostalam roslinki wiec musza poczekac z posadzeniem milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-04-19 10:11] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |