|
Rok w ogrodzie![]() Ani dziś błękitu nieba, ani promyka słońca jednego... 5 stopni, co chwilę kapie deszcz albo mżawka. Pozdrawiam Was serdecznie.Życzę przyjemnego popołudnia i udanego weekendu. [2021-04-17 16:08] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko,u mnie wczoraj też padał deszcz przelotny i dzisiaj deszczowo bea [2021-04-18 12:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |