|
Rok w ogrodzie![]() No i mamy... jesień. A to przecież wiosna. We wtorek przez pół dnia była zimowa sceneria - jak okiem sięgnąć - wszystko pod śniegiem... dopiero po południu zaczął znikać. Od środy jesiennie - przelotne opady deszczu i śniegu, pochmurno a temperatura od 3 do 5 stopni maks! Witam w sobotę. [2021-04-17 15:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Na południu zimno ,a u mnie było słonecznie i ciepło wczoraj .Ale dzisiaj deszcz pada ,a chciałam iść do lasu. bea [2021-04-18 12:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |