|
Rok w ogrodzie![]() I na tym koniec słonecznej pogody. Od dzisiaj ma padać. Wprawdzie dzień z deszczem byłby mi na rękę, bo muszę posypać trawnik i rabatki nawozem, ale tylko ten JEDEN DZIEŃ! A tymczasem prognozy nie są optymistyczne - wraca zima - zapowiadają śnieg z deszczem i to na dłużej. [2021-04-13 00:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.Mam nadzieję ,że śniegu już u mnie nie będzie ,chociaż zapowiadają. Kwitna u Ciebie forsycje ,żonkile .U mnie jeszcze wszystko w pakach bea [2021-04-14 11:25] witaj Iwonko ja też czekam na 1 dzien deszczu , bo musze zrobic to samo. Poki mam mróz i zimową aurę bez sn iegu filipek [2021-04-13 09:12] Milego dnia Tobie zycze i sloneczka bednarekzk@arcor.de [2021-04-13 09:12] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |