|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu. Dzisiaj był dzień ogrodowy. Pracowaliśmy wspólnie z mężem. On grabił trawnik, mył altanę i meble ogrodowe, a ja pod krzewami, pod tujami, między roślinami grabiłam, grabiłam, co nieco przycięłam... uprzątnęłam sporą cześć ogródka ale to jeszcze nie wszystko. Mąż dorobił się pęcherzy na palcach, a ja dwóch kleszczy! Na szczęście były w takich miejscach, że sama mogłam je usunąć. [2021-04-12 23:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ojej ,kleszcze ,moja zmora .Mam koty i one przynoszą je do domu latem. bea [2021-04-14 11:21] ja właściwie robie wszystko sama u siebie, generalnie jest u nas jeszcze bardzo zimno, ale jako tako mam zrobione co planowałam zrobić. Dobrego dnia Iwonko filipek [2021-04-13 09:14] Dzien dobry Iwonko u mnie dzisiaj sloneczko swieci od rana ale jest tylko +1 w nocy bylo na minusie,Ja niestety wszystko sama musze ogarnac wiec jestem z pracami w polu bednarekzk@arcor.de [2021-04-13 09:09] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |