|
Rok w ogrodzie![]() Kiedyś pokusiłam się kupić w Biedronce kilka cebulek mieczyków, lilii i irysów, a dzisiaj je sadziłam. Podlałam też obowiązkowo część ogródka, bo ziemia wysuszona jak pieprz. Życzę Wam na jutro przyjemnej niedzieli. Dla ciekawych króciutki filmik https://jaw.pl/2021/01/jaworzno-sosina-o-zmierzchu/ [2021-04-10 22:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.A ja cebulek nie sadze wiosennych ,ale przez internet dzisiaj kupiłam kilka roślin bea [2021-04-14 11:20] Witaj Iwonka ja nie chcę się wypowiadać na temat pogody wilgoci mam na razie dosyć danusia2458 [2021-04-11 20:24] polowałam na cebulki w biedronce, ale u nas chyba w ogole nie było tym razem. Liczyłam na lilie. mam stare ,mieczyki to wsadzę jutro Witaj Iwonko filipek [2021-04-11 18:10] u mnie pogoda wstretna ale na to nie mam wplywu, juz prawie polowa kwietnia a roslinki jeszcze nie zasilone nawozami tylko mam podsypane porzeczki i agrest. Milej niedzieli Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2021-04-11 10:55] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |