|
Rok w ogrodzie![]() Witam sobotnim późnym wieczorem. Byłam w ogródku, ale zdjęcia żadnego nie zrobiłam... To tym razem widoczki zachodzącego słońca nad zalewem. [2021-04-10 22:37] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: lubię takie widoki bea [2021-04-14 11:18] ładne zachodzy. ja tylko pospacerowałam nie robie w niedzilę ostatnio nic. Pozdrawiam serdecznie filipek [2021-04-11 18:11] Witam Iwonko piekne zdjecie bednarekzk@arcor.de [2021-04-11 10:51] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |