|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj wreszcie była trochę lepsza pogoda, bo w końcu bez śniegu i ze słońcem. 11 stopni to bez szału, a jednak różnicę dało się poczuć. Tylko niepotrzebnie chwilami wiał silny wiatr! [2021-04-09 23:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie podobnie wczoraj ,słonecznie ,ale bardzo wietrznie . bea [2021-04-10 11:40] u mnie chłodniej i nie zanosi się na ocieplenie. Krokusy ostatnio powalił mi deszcz i wiatr filipek [2021-04-10 10:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |