|
Rok w ogrodzie![]() dzisiaj z rana byłam trochę zaskoczona takim widokiem - wszędzie biel. Zakwitły ciemierniki i ( jak na razie) jeden żonkil...nie wiem ile ich będzie, cebulek sadziłam więcej! [2021-04-06 22:19] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie przez trzy kolejne dni rano w ogrodzie śnieg leżał . bea [2021-04-09 09:16] Mnie tez zaskoczyl poranny widoczek bednarekzk@arcor.de [2021-04-07 20:58] moje kolorowe ciemierniki jeszcze w pąkach filipek [2021-04-07 18:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |