|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Wielu z Was już złożyłam życzenia korzystając z Messengera,ale nie ze wszystkimi mam kontakt, zatem tutaj ogólnie dla wszystkich życzę zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych oraz lanego śmigusa dyngusa wraz z koszem radości i szczęścia. [2021-04-04 01:35] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: A ja życzę pogody ducha i optymizmu na ten poświąteczny czas bea [2021-04-09 09:14] wszsytkiego dobrego na najbliższe dni filipek [2021-04-07 18:48] Witaj Iwonko! Wzajemnie Tobie też życzę Zdrowych Świąt. Pozdrawiam i do zobaczenia na FB halinabylina [2021-04-05 01:56] dzien dobry Iwonko. Nie mam mesengera. dziękuję i tobie również radosnych Świąt Lawinia [2021-04-04 20:59] Serdecznie dziekuje Iwonko i wzajemnie bednarekzk@arcor.de [2021-04-04 10:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |