|
Rok w ogrodzie![]() Witam w Wielki Piątek. Dzisiaj chłodniej niż w poprzednich dniach, jedyne 10 stopni. Spadek z 21 to spora różnica! Przyjemniej się zrobiło dopiero gdy wyszło słońce. Krokusy już przekwitają ale mam jeszcze trochę zdjęć więc nawet na po świętach zostanie :) a tak wyglądały w pełni kwitnienia. [2021-04-02 19:04] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: pięknie tutaj ,kolorowo .Krokusy się postarały ,pięknie kwitły u Ciebie bea [2021-04-09 09:12] ależ masz kolorowo w ogrodzie Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] Pięknie, może jutro uda mi się dotrzec na działkę i zobaczyć co tam w trawie piszczy... Na razie mam inne sprawy na głowie, na szczęście jestem w miarę zdrowa jeśli chodzi o Covid to jestem juz po pierwszym szczepieniu. Pozdrawiam cieplutko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] halinabylina [2021-04-05 02:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |