|
Rok w ogrodzie![]() Nie gniewajcie się, że teraz nie odwiedzę Waszych galerii... muszę wykorzystać pogodę więc lecę do ogrodu. Do Was zajrzę wieczorem. Pozdrawiam gorąco i życzę przyjemnego popołudnia. [2021-03-31 14:15] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ale ładne zdjęcie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] bea [2021-04-09 09:12] Witaj Iwonko ja juz w ogrodku w Wielkim Tygodniu nie robię, nawet gdyby była pogoda. Czekam na czas po świętach filipek [2021-04-02 17:49] Witam Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] ja tez nie mam czasu na ogrodniczke sporo pracy zostalo do zrobienia, w ogrodzie troche porobilam a reszta musi poczekac[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] milego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-04-01 09:12] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |