|
Rok w ogrodzie![]() kwitną jak szalone. A ja jak szalona gotuję obiad, porządkuję ogród, sprzątam w domu, zmieniam pościel. Piorę, wieszam w ogrodzie...robię co mogę, bo święta za pasem. [2021-03-31 14:11] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie przed świętami tez zawsze szaleństwo ,toteż cieszę się ,że już po świętach i spokój ,teraz mogę iść do ogrodu i robić co co lubię. bea [2021-04-09 09:11] ja mam luz , co miałam zrobic zrobiła, co wyprać wyprałam. ZAkupy robi mąż . Swięta będa bardzo kameralnie jak jeszcze nigdy. filipek [2021-04-02 17:51] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |