|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu. Ostatnio bardziej zapracowana jestem, chyba jak każdy, przed świętami. Kilka dni było pogodnych i cieplejszych więc nawet w jeden udało mi się popracować w ogródku. Dzisiaj pokropił wiosenny deszcz ( szkoda, że tak skąpo i krótko.) Udanego wtorku życzę. [2021-03-29 23:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u nas też podlało ogrodek tylko żeby cieplej było to i trawa ruszyłaby. Tak to straszy filipek [2021-04-02 17:53] Witaj Iwonko ,u mnie mokro ,w nocy i rano była gęsta mgła bea [2021-03-31 11:02] Witaj Iwonko u mnie od wczoraj sliczna sloneczna pogoda! bednarekzk@arcor.de [2021-03-30 09:53] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |