|
Rok w ogrodzie![]() W ubiegłym roku dużo wcześniej zakwitły, a o tej porze, to miałam już kwitnące prymulki, ciemierniki, cebulice... No cóż... w tym roku wiosna spóźniona. [2021-03-26 10:16] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: masz racje ,Iwonko ,w zeszłym roku wszystko kwitło wczesniej bea [2021-03-31 11:01] patrzę na prognozy u mnie początek kwietnia ma być zimny, nawet bardzo filipek [2021-03-26 17:39] U mnie tez wszystko wczesniej kwitlo ale u mnie juz wiosna szaleje bednarekzk@arcor.de [2021-03-26 13:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |