|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w piąteczek! słoneczko świeci, temperatura też całkiem fajna, bo 13 stopni! Nadeszła wiosna! Z każdym dniem przybywa krokusów. Wychodzą nieśmiało, rozwijają się powoli, ale widać, że jest ich więcej. [2021-03-26 10:12] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczny klomb z krokusami[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bea [2021-03-31 11:00] witaj Iwonko u mnie dzis też było bardzo wiosennie, sporo krokusów powychodziło i u mnie filipek [2021-03-26 17:38] U mnie jest +15, sloneczko swieci, teraz odpoczywam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-03-26 13:43] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |