|
Rok w ogrodzie![]() Witam w czwartek. Bardzo ładny dzień dzisiaj - słonecznie i w miarę ciepło, bo 11 stopni. Życzę Wam przyjemnego popołudnia. [2021-03-25 16:41] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie wczoraj było pięknie ,słonecznie ,ciepło .Dzisiaj będzie jeszcze cieplej .miałam sprzątać w domu ,ale chyba pójdę do ogrodu .Jednak wole sprzątać na dworze ,niż w domu bea [2021-03-26 09:21] U mnie tak jak u Ani zaczal padac deszcz i trawka nie skoszona Witaj Iwonko bednarekzk@arcor.de [2021-03-25 20:01] witaj Iwonko u mnie pogoda popsuła sie kolo 15 i to mnie znięchęciło do dalszych prac ogrodowych filipek [2021-03-25 18:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |