|
Rok w ogrodzie![]() Dobiega północ ale nie mogłam sobie odmówić wizyty na Ogrodniczce... Dzisiaj był troszkę cieplejszy dzień, bo aż 9 stopni! I chociaż słońca nie za wiele, raczej przeważały chmury, to tyle wystarczyło, żeby otwarły się ranniki. Życzę Wam dobrej nocy i pogodnego jutra. [2021-03-24 23:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie wczoraj ranniki wystawiały kwiatki do słońca .Dzisiaj też pięknie za oknem . bea [2021-03-26 09:20] moje dziś też ładnie prezentowały się, zauważyłam sporo listkow nowych , może będą kolejne kwiaty. Miłego wieczorku filipek [2021-03-25 18:08] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |