|
Rok w ogrodzie![]() Witam się z Wami w nowym tygodniu. U mnie,jak widać, biało... Pozdrowienia zasyłam i życzę udanego poniedziałku. Muszę dopisać, że po południu już śladu po śniegu nie było. A dzień był słoneczny aczkolwiek bardzo chłodny. Nocami wciąż przymrozki. [2021-03-22 08:33] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ... mam nadzieję, że na pożegnanie! ivonetka [2021-03-25 00:21] witaj Iwonko! ale zdjecie machnęłas super!!! na pozegnanie zimy!! Lawinia [2021-03-23 20:33] Witaj Iwonko. Na szczęście wczoraj u mnie śnieg nie padał ,ale jeszcze stary leży w niektórych zakamarkach . bea [2021-03-23 09:22] ale Cię zasypało. witaj Iwonko. Ja zimie mówię stanowcze nieeee filipek [2021-03-22 14:55] Witam Iwonko ja juz nie chce sniegu ani mrozu milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-03-22 10:42] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |