|
Rok w ogrodzie![]() Witam Was 21 marca... w dniu, w którym 9 lat temu zarejestrowałam się na Ogrodniczce i wstawiłam pierwsze zdjęcie. Aktywna stałam się dopiero rok później (2013) czyli jestem z Wami 8 lat! [2021-03-21 11:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko! Zostało nas kilka ale nie wyobrażam sobie żeby nas nie było! Nawet jak nie stawiam zdjecia to oblecę aktywnych i sie przywitam!! Cieszę sie ,że jesteś z nami! Lawinia [2021-03-21 20:10] Witaj Iwonko czas leci danusia2458 [2021-03-21 19:42] witaj Iweonko to szmat czasu jesteś już z nami. Mam nadzieję,że ogrodniczka nie umrze sm iercią naturalną. Ja podczas weekendu mam słaby net/mocno wykorzystany i komp łazi mi jak słon, dlatego mało wchodzę. Staram się być kazdego dnia Pozdrawiam serdecznie filipek [2021-03-21 17:51] Witaj Iwonko.A ja na Ogrodniczkę zapisałam się pół roku wcześniej niż Ty ,Iwonko .To były inne czasy ,sporo się zmieniło .Została nas garstka .Kiedyś pisałam ,że Ogrodniczka umrze śmiercią naturalna .ale na razie zaglądam i nie rezygnuję bea [2021-03-21 15:26] Witaj Iwonko ja zapisalam sie 14.02 2011 czyli minelo 10 lat tak duzo nas bylo a teraz garstka zostala, nawet nie mam ochoty wchodzic na ogrodniczke mam nadzieje, ze jeszcze troche zostaniemy milej niedzieli Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2021-03-21 13:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |