|
Rok w ogrodzie![]() Wczoraj Maja Popielarska powiedziała, żeby wytrzymać jeszcze trochę, a potem wiosna ruszy z kopyta... z wypowiedzi wynikało, że potrwa to może z tydzień... Zatem trzeba uzbroić się w cierpliwość... Witam i pozdrawiam w czwartek. Na niebie słońce i chmury, wieje wiatr, zimno. [2021-03-18 12:21] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko u mnie juz sporo kwiatkow kwitnie ale jest chlodno, mimo slonca. Milego wieczoru Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2021-03-18 19:55] witaj Iwonko ja myslę,że do ogrodka ruszę po swietach. Wcześ niej nie zanosi sie na cieplejszą pogodę filipek [2021-03-18 15:44] Ja czekam jeszcze dwa tygodnie ,czyli do ogrodu pójdę po świętach . bea [2021-03-18 15:19] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |