|
Rok w ogrodzie![]() Witam Was moimi rannikami, które czekają na słońce, żeby rozchylić płatki... Mokro po deszczu i znowu pochmurno, i znowu zimno. W taki dzień nie pozostaje nic innego, jak zostać w domu... czekam na wnuków, u mnie dziś spędzą czas. Nudzić się nie będziemy. Pozdrawiam i życzę Wam, a także sobie, szybkiego nadejścia wiosny. [2021-03-17 09:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczne ranniki ,u mnie też kwitną bea [2021-03-18 15:18] Witaj Iwonko! Dzisiaj u mnie powrót zimy ,po nocy wszędzie biało . Teraz stopił się śnieg na polach ,ale w ogrodzie nadal leży . bea [2021-03-18 15:18] fajnie masz z wnukami u siebie Witaj Iwonko. Nie pamiętam tak zimnego marca jaki mamy teraz MIłego dnia filipek [2021-03-17 12:08] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |