|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry, witam we wtorek. Połowa marca za nami... 5 stopni i pochmurno. Wcześnie z rana znowu lekki mrozik... czekam na nadejście cieplejszych dni. Pozdrawiam serdecznie. [2021-03-16 09:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! U mnie wczoraj grad padał ,a wcale go nie zapowiadali .Dzisiaj słonecznie ale na termometrze tylko +2 st. bea [2021-03-17 09:34] Czekam na m z obiadem,potem tylko telewizja zostanie na wieczór. Miłego popoludnia filipek [2021-03-16 15:52] Witaj Iwonko ja taką temperaturę mam cały czas u siebie.cieszy mnie każdy słoneczny dzień.teraz znów naszły chmury i zrobiło się jeszcze chłodniej. filipek [2021-03-16 15:51] Witam Iwonko u mnie tylko +7 i co pare minut pada, wczoraj troche posialam ale doslownie kradne pogodne chwile i ide do ogrodu popracowac milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-03-16 10:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |