|
Rok w ogrodzie![]() Witam weekendowo! Dzisiaj troszkę lepsza pogoda niż w poprzednich dniach - jest 12 stopni, słonecznie, ale wieje bardzo silny wiatr. Pozdrowienia zasyłam i życzę udanej soboty. róża w doniczce z Dnia Kobiet... też zostanie posadzona do ogrodu... w odpowiednim czasie :) [2021-03-13 12:25] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! U mnie też wietrznie.Dzisiaj oglądałam korę .M mnie zawiózł do producenta.Wybrałam kompostowaną i niekompostowaną .To ma być prezent na Dzień kobiet bea [2021-03-15 18:52] witaj Iwonko pogoda nie rozpieszcza mnie jak Ciebie. 12 st toż to upał Miłego dnia filipek [2021-03-15 18:27] Witaj Iwonko! Pogoda nas nie rozpieszcza, nie wiem jaka będzie ta wiosna bo jak dotąd to niewiele można zrobić. Miałam tydzień ciepła, wykorzystałam jak mogłam.. zaczęłam odkrywać rabatki, potem wstrzymałam się bo prognozy nie były dobre, podcięłam hortensje i tak niewiele zrobiłam. Nie mam już tej werwy i sił, zaczęłysię schody i martwie się czy dam radę zająć się działką... M też ma kłopoty zdrowotne będzie niewesoło... Pozdrawiam cieplutko życze zdrowia i pogody halinabylina [2021-03-14 19:37] Witaj Iwonko u mnie tez pogoda nieciekawa i ten wiatr danusia2458 [2021-03-14 19:01] witaj Iwonko! ja tez dostałam kwiatki na Dzień Kobiet i juz jadą do mnie Czekamy na wiosnę, wyglądamy ...i przyjdzie. Lawinia [2021-03-13 20:05] Witaj Iwonko u mnie tez wieje nawet byla burza i deszcz leje! Ja te rozyczki tez wsadzam do ogrodu, nie wszystkie chca rosnac ale cos zawsze zostaje milego dnia Tobie zycze.bednarekzk@arcor.de [2021-03-13 14:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |