Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Dzień dobry!
Niebo nie jest przejrzyste, słońce świeci jakby za mgłą, 2,5 na termometrze w tej chwili... kiedy ja się wezmę za ogródek...
W nocy znowu 5 stopniowy mrozik... oby do wiosny!
Pozdrawiam i życzę przyjemnego czwartku.

Słońce przegrało z chmurami, w południe zrobiło się ponuro i padał deszcz ze śniegiem.

[2021-03-11 10:01]

Autor galerii: ivonetka



[2021-03-21]
Komentarze: 5

[2021-03-18]
Komentarze: 3

[2021-03-17]
Komentarze: 3

[2021-03-16]
Komentarze: 4

[2021-03-13]
Komentarze: 6

[2021-03-11]
Komentarze: 5

[2021-03-08]
Komentarze: 3

[2021-03-05]
Komentarze: 4

[2021-03-04]
Komentarze: 5

[2021-03-04]
Komentarze: 2


Komentarze do zdjęcia:


Witaj Iwonko! U mnie podobna pogoda .Wczoraj padał śnieg i wieje silny wiatr do
dzisiaj.w ogrodzie nic nie robie .Teraz szukam ławki do ogrodu ,wymarzyłam sobie
taka ,żeby była bezobsługowa i stała na powietrzu nawet zima przez wiele lat ,i
nic jej nie przeszkadzało ,ze pada na nią deszcz czy śnieg.Kupię prez internet ,bo
takich nie ma w stacjonarnych sklepach koło mnie .Denerwuje się też szczepieniami
na wirusa.Mam rodziców 75+i jeszcze nie są zaszczepieni ,i nawet terminu nie mają
jeszcze .Tym się bardzo denerwuję .Po prostu szczepionek brak i nie można sie
nigdzie dodzwonić w tej sprawie ,a w tv opowiadają ,że jest tak pięknie .Chyba
pobuszuje po internecie ,kupie kilka roslin ,to humor moze sie poprawi ,bo jak
patrze za okno i na prognozy ,to jeszcze dłuuuugo u mnie nie będzie wiosny
.Pozdrawiam Iwonko.
bea [2021-03-12 08:45]



witaj Iwonko! mam nadzieję ,ze to ostatnie podskoki zimy
Lawinia [2021-03-11 19:45]



Sliczne tulipanki milego popoludnia zycze
bednarekzk@arcor.de [2021-03-11 13:43]



Witaj Iwonko u mnie zaczelo swiecic sloneczko +14 ale strasznie
wieje wczoraj dosypalam ziemi na moich podwyzszonych rabatkach i skopalam
warzywnik mialam ukorzenione truskawki i posadzilam na rabatce, a dzisiaj tak
dmucha ze siedze w domu
bednarekzk@arcor.de [2021-03-11 13:42]



Witaj Iwonko do nas wróciła
zima.kolo 10 zaczęło sypać i
zrobiło się biało na świecie.
Obroniłam się właśnie na dziś,chyba
jakiś film obejrzę,bo wieje nudą
Milego
filipek [2021-03-11 13:38]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT