|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! Niebo nie jest przejrzyste, słońce świeci jakby za mgłą, 2,5 na termometrze w tej chwili... kiedy ja się wezmę za ogródek... W nocy znowu 5 stopniowy mrozik... oby do wiosny! Pozdrawiam i życzę przyjemnego czwartku. Słońce przegrało z chmurami, w południe zrobiło się ponuro i padał deszcz ze śniegiem. [2021-03-11 10:01] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! U mnie podobna pogoda .Wczoraj padał śnieg i wieje silny wiatr do dzisiaj.w ogrodzie nic nie robie .Teraz szukam ławki do ogrodu ,wymarzyłam sobie taka ,żeby była bezobsługowa i stała na powietrzu nawet zima przez wiele lat ,i nic jej nie przeszkadzało ,ze pada na nią deszcz czy śnieg.Kupię prez internet ,bo takich nie ma w stacjonarnych sklepach koło mnie .Denerwuje się też szczepieniami na wirusa.Mam rodziców 75+i jeszcze nie są zaszczepieni ,i nawet terminu nie mają jeszcze .Tym się bardzo denerwuję .Po prostu szczepionek brak i nie można sie nigdzie dodzwonić w tej sprawie ,a w tv opowiadają ,że jest tak pięknie .Chyba pobuszuje po internecie ,kupie kilka roslin ,to humor moze sie poprawi ,bo jak patrze za okno i na prognozy ,to jeszcze dłuuuugo u mnie nie będzie wiosny .Pozdrawiam Iwonko. bea [2021-03-12 08:45] witaj Iwonko! mam nadzieję ,ze to ostatnie podskoki zimy Lawinia [2021-03-11 19:45] Sliczne tulipanki milego popoludnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-03-11 13:43] Witaj Iwonko u mnie zaczelo swiecic sloneczko +14 ale strasznie wieje wczoraj dosypalam ziemi na moich podwyzszonych rabatkach i skopalam warzywnik mialam ukorzenione truskawki i posadzilam na rabatce, a dzisiaj tak dmucha ze siedze w domu bednarekzk@arcor.de [2021-03-11 13:42] Witaj Iwonko do nas wróciła zima.kolo 10 zaczęło sypać i zrobiło się biało na świecie. Obroniłam się właśnie na dziś,chyba jakiś film obejrzę,bo wieje nudą Milego filipek [2021-03-11 13:38] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |