|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu. Rano za oknem znowu zimowa sceneria, ale na szczęście ten śnieg szybko znikał. Popołudnie ze słońcem lecz zimno. W nocy, od kilku dni, mamy temperaturę na minusie. Dzień Kobiet... panowie pamiętali - składali życzenia i kwiatki wręczali. Begonia pójdzie do skrzyneczki na zewnętrzny parapet, jak tylko zrobi się ciepło. [2021-03-08 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! U mnie jeszcze leży śnieg , a nocą ma być mróz -9.Obawiam się o stan moich bylin. bea [2021-03-09 21:24] Witam Iwonko u mnie pada od rana i ma padac i padac przez caly tydzien? Milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2021-03-09 13:13] witaj Iwonko myślę jakie bęą te marcowe straty, bo zawsze mam o tej porze. Marzec to jak się okazuje najgorszy pogodowo miesiąc przynajmniej u mnie. Dobrego dnia filipek [2021-03-09 08:40] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |