|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj z rana... A już było tak pięknie, wiosennie... Witam w piątek. Zimno, 1,5 stopnia i wieje wiatr chwilami. Czasem słońce próbuje się przebić przez chmury. Miłego dnia dla Was. [2021-03-05 11:22] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.U mnie też zimno i biało ,śnieg padał dzisiaj i wiał mroźny wiatr bea [2021-03-07 19:18] Witaj Iwonko u mnie przymrozek teraz -2 spokojnej nocki zycze bednarekzk@arcor.de [2021-03-05 23:41] ciepła wiosna to chyba dopiero w kwietniu filipek [2021-03-05 12:00] OMG ale widok . U nas bez śniegu, ale wiatr wkurzający jest witaj Iwonko filipek [2021-03-05 11:59] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |