|
Rok w ogrodzie![]() Rozwar. Kiedyś miałam jeszcze o kwiatach w kolorze różowym, ale przez przypadek, sama sobie go wykopałam i wyrzuciłam. No, cóż... cieszę się, że chociaż tego mam i kwitnie [2022-07-19 18:42] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczne ma dzwonki ,miałam kiedyś ,ale zaginął w gąszczu bea [2022-07-20 16:30] U mnie zostal tylko niebieski i bialy a mialam jeszcze rozowy- wsiakl[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2022-07-19 22:24] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |