|
Rok w ogrodzie![]() Urwanie gwizdka mam w tym tygodniu, dlatego nie zaglądałam jeszcze na O. Witam w nowym miesiącu! Ośrodek Wypoczynkowo Rekreacyjny - Zalew Sosina.(Kiedyś już opisywałam i pokazywałam to miejsce.) Od 2018 roku trwa jego rewitalizacja i jest zamknięty ale prace mają się ku końcowi. Myślę, że tego lata będzie już można w pełni z niego korzystać. A na spacer można wybrać się o każdej porze roku… W niedzielne popołudnie wyszło słońce i chociaż było chłodnawo, to pochodziliśmy. Zapraszam do obejrzenia zdjęć . [2021-03-04 00:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U Ciebie nie można się zawieść,zawsze nowe miejsca do podziwiania bea [2021-03-05 09:49] Witaj Iwonko moje wczoraj sze prymulki były tegoroczne oczywiście.mialam sporą kępkę od Danusi i podzieliłam ją w ub.roku filipek [2021-03-04 18:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |