|
Rok w ogrodzie![]() Państwo szpaki dostały nowy dom. Są nawet dwie budki, jak widać... może będą mieć sąsiadów :) Pan szpak przyleciał do mojego ogródka już w czwartek i zaczął nawet znosić gałązki do swojego mieszkanka, ale budka była zepsuta - tylna ściana odpadła więc mąż kupił nowe i zamienił. Mam nadzieję, że szpak się na nas nie obrazi i zacznie się powtórnie urządzać w swoim nowiutkim lokalu. Chyba mogę powiedzieć, że rozpoczęłam sezon ogrodowy. Wprawdzie tylko porządkowałam koło domu i z grubsza w ogródku, ale przycięłam też modrzewia. Przyjemnej niedzieli życzę. [2021-02-27 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: budki świetne ,ja dla szpaków nie wieszam ,ale dla wróbli i sikorek mam trzy ,ale chyba dokupię jeszcze trzy.i dla nietoperzy może kupie ,bo latem latają nad głową .Zastanawiam się gdzie one przetrwały zimę . bea [2021-03-01 12:01] Ja jeszcze nic nie robię ,jeszcze wczoraj miałam śnieg na trawniku ,a dzisiaj leżą resztki na rabacie kwiatowej .Pograbiłam tylko trawnik przed domem ,bo pies przez zimę poznosił jakieś badyle bea [2021-03-01 12:00] witaj Iwonko ja pomalu zacznę prace ogrodowe od poniedziłąku, chociaz jeszcze zimno na dworze.Hortensje poprzycinam i na slonecznej rabatce zrobie porządek. Nie bęe sie spieszyła z pracami , bo i tak zrobię wszystko co jest do zrobienia filipek [2021-02-28 12:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |