|
Rok w ogrodzie![]() Uff, nareszcie chwila dla mnie... Witam przed północą. Miałam dziś bardzo pracowity dzień... Najpierw w ogrodzie, potem w domu. Sobota dosyć chłodna, bo tylko 6 stopni i słoneczka brak. Wczoraj późnym wieczorem padał deszcz i już zmył ostatki śniegu zalegające na rabatkach. A tam, ku mojemu zaskoczeniu, już widać główki żółciutkich ranników :) [2021-02-27 23:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko. U mnie też wychodzą te żółciutkie zwiastuny wiosny .Nie mogłam się ich doczekać. bea [2021-03-01 11:58] cieszą te pierwsze oznaki wiosny oj cieszą. Pozdrawiam serdecznie filipek [2021-02-28 12:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |