|
Rok w ogrodzie![]() Witam piątkowym popołudniem. Znalazłam w ogrodzie pierwsze kwitnące zwiastuny wiosny:) Pogoda wiosenna - słonecznie i ciepło, 16,5 st. Na później zapowiadano deszcz... Pozdrowienia zasyłam i życzę Wam pogodnego weekendu i odpoczynku [2021-02-26 15:14] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Milej soboty Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-02-27 09:49] Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] jakie sliczniutkie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie tez sie ochlodzilo, ale nie jest zle teraz jest +11[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Milego wieczoru zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-02-26 19:34] witaj Iwonko u mnie tylko 6 na plusie i na dodatek wieje. Na krokusy jeszcze długo poczekam. Pozdrawiam serdecznie filipek [2021-02-26 15:49] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |