|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! dzień dobry! mamy wiosnę zimą 🙂 wyjątkowo ciepło U nas, aż 18 stopni. pozdrawiam cieplutko. [2021-02-25 13:01] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko u mnie tez bylo cieplutko milogo wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2021-02-25 18:47] witaj Iwonko! U mnie 10 st. i słońce świeciło cały dzień. bea [2021-02-25 16:17] witaj Iwonko u nas było trochę chłodniej, ale też cieplo jak na luty filipek [2021-02-25 15:25] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |