|
Rok w ogrodzie![]() I największa atrakcja naszego wyjazdu – kulig z pochodniami w Dolinie Chochołowskiej. Zaraz po nim poczęstunek. Na polanie były rozpalone ogniska i samemu można było sobie kiełbasę upiec. Był też przygotowany grill, żeby grillować oscypki. Oprócz tego była okazja zjeść moskole z masłem czosnkowym, swojskie wyroby, chleb ze smalcem i z ogórkiem kiszonym, szarlotkę. Do picia herbata, grzane wino i herbata po góralsku (z prądem) - wszystko bez ograniczeń. Dla umilenia biesiady z głośników -góralska nuta... Nawet potańcować można było :) Obiecałam sobie, że do Doliny Chochołowskiej i Kościeliskiej jeszcze wrócę… może na kwitnące krokusy (a jeśli nie, to być może innym razem) [2021-02-24 23:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: no cos takiego chciałąbym przeżyc. Super atrakcja filipek [2021-02-25 15:26] Super atrakcja bea [2021-02-25 09:27] Witaj Iwonko wspaniala mieliscie wycieczke,chociaz nie przepadam za gorami to chetnie zaliczyla bym taki kulig milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-02-25 08:59] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |