|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Piękny i ciepły dziś dzień był ( 15 stopni) a w mojej galerii nadal zima… Tak mi się spodobało w górach, że dzisiaj znowu zimowe zdjęcia. Noclegi mieliśmy w Kościelisku. Stąd niedaleko do Zakopanego więc włóczyliśmy się tu i tam… Gubałówka, Krupówki... Tutaj widok na Tatry i Giewont z Gubałówki [2021-02-24 23:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Będać w gorach mieszkaliśmy w okolicach Pilska, do Zakopanego wybralismy się na wycieczkę Nie planuję wyjazdów, nie wiem dlugo pandemia będzie nas trzymała filipek [2021-02-25 15:33] super taki wyjazd ,ale ja nie planuję wypadów żadnych .U nas najwięcej zakażonych ,pozamykali wszystko bea [2021-02-25 09:22] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |