|
Rok w ogrodzie![]() Pogoda nam dopisała. W dzień było nieco na plusie, w nocy niewielki mróz. Ale najważniejsze, że deszcz nie popsuł atrakcji... zaczął padać w piątek po południu, kiedy mieliśmy zaplanowany kulig... na szczęście, po 20 minutach, gdy dotarliśmy na miejsce, już było po deszczu. Na teraz wystarczy. Teraz życzę Wam miłego popołudnia,a ja zajrzę do Waszych galerii. [2021-02-22 13:38] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ...czyli wyjazd udany . bea [2021-02-23 08:55] witaj Iwonko marzyłby mi sie taki wyjazd, ale muszę odpuścić wszsytko ze wzgl na zdrowie m filipek [2021-02-22 16:50] Tobie rowniez milego popoludnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-02-22 15:40] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |