|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu… w ostatnim tygodniu lutego. Od czwartku byłam w górach. Ale mi się udało, bo pojechałam w zimie, a wróciłam wiosną :) Dzisiaj słoneczko, niebo bezchmurne, słychać śpiew ptaków, śniegi topnieją, w powietrzu czuć wiosnę… Jeśli wierzyć synoptykom, to wiosna nadchodzi wieelkimi krokami! Wyglądam na nią z niecierpliwością, choć wiem, że na pełnię tej pory roku trzeba jeszcze poczekać. Póki co, chciałam pokazać Wam jeszcze zimowe fotki. Tutaj Giewont widziany z okna, który w dniu przyjazdu był zupełnie niewidoczny...spowity mgłą i zasłonięty chmurami, kolejnego dnia ukazał się w całości. [2021-02-22 13:23] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: piękne zdjęcie bea [2021-02-23 08:53] powiem krótko zazdroszczę filipek [2021-02-22 16:51] Witam Iwonko wazne, ze wyjazd byl udany, u mnie wiosne widac w kazdym zakatku ogrodu bednarekzk@arcor.de [2021-02-22 15:38] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |