|
Rok w ogrodzie![]() Witam Ogrodniczki, które jeszcze od czasu do czasu zaglądają na naszą wspólną internetową stronę. Dzisiaj upalny dzień - na termometrze 31 stopni ( w cieniu) [2022-07-19 18:36] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Zaglądam ,kiedy mogę ,czasem rzadziej ,czasem częściej .ale na pewno zaglądam ,nawet ,kiedy znaku nie daję.Malutko nas zostało . bea [2022-07-20 16:27] Witaj Iwonko ja nie mialam internetu bo wymieniali wiec dzisiaj dostalam nowy i wgralam. bednarekzk@arcor.de [2022-07-19 22:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |