|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! serdeczne pozdrowienia zasyłam z gór. Rodzina bałwanków na Gubałówce :) [2021-02-21 16:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! U mnie też biało jeszcze wszędzie ,tylko gór brak bea [2021-02-23 08:52] dziękujemy, dziękujemy. Byliście całą rodzinką? czy we dwoje? filipek [2021-02-22 16:52] Witaj Iwonko danusia2458 [2021-02-21 20:03] tutaj też na plusie (8 stopni) wygląda na to, że to ostatnie podrygi zimy ivonetka [2021-02-21 17:10] Witaj Iwonko u mnie dzisiaj +19 i sloneczko swieci od rana milego pobytu bednarekzk@arcor.de [2021-02-21 17:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |