|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! Witam we wtorek. Połowa lutego za nami. Zima w pełni i ani myśli odejść. Po ostatnich pogodnych, mroźnych dniach i jeszcze bardziej mroźniejszych nocach, dzisiaj temperatura podskoczyła aż do zera :) Jest pochmurno i co jakiś czas prószy śnieg... ( kwiatuszki walentynkowe :)) Serdecznie Was pozdrawiam i życzę miłego popołudnia. [2021-02-16 13:28] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Pozdrawiam serdecznie i dobrej nocy życzę filipek [2021-02-17 21:02] witaj Iwonko! Zimno, biało ...byle do wiosny Lawinia [2021-02-16 20:11] Witaj Iwonko u mnie w tej chwili +11 po sniegu pozostaly tylko wspomnienia milego wieczoru Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2021-02-16 18:00] Witaj Iwonko.U mnie w nocy -12 ,ale w dzień nawet słonce świeciło i chyba temperatura tylko trochę poniżej 0.Jutro ma padać u mnie śnieg cały dzień bea [2021-02-16 16:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |