|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry, witam w nowym tygodniu. Zima nie daje za wygraną. Od wczoraj mroźno... w nocy było słychać jak marznący deszcz dzwonił o szyby. Dzisiaj też mamy podobne opady, 6 stopni poniżej zera. Na drogach ślisko! Cieplutko pozdrawiam. Życzę dobrego dnia i udanego tygodnia. [2021-02-08 09:01] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! U mnie mróz -10 w dzień ,nocą jeszcze zimniej .Obawiam się ,ze zima tak szybko nie ustąpi i kwitnące kwiaty zobaczę w ogrodzie w marcu . bea [2021-02-08 20:10] Witaj Iwonko przyszła zima nie ma na to rady trza to przetrwać Miłego popołudnia życzę Kwiatkizrabatki [2021-02-08 14:53] ładnego masz fiołka, ja sobie znowu fundnęłam nowego ciemno rózowego filipek [2021-02-08 14:27] witaj Iwonko u nas spore ilości śniegu, przed kazdym domem spora gorka usypanego białego szajsu. Oby do wiosny a to jeszcze task dlugo wydaje się. Pozdrawiam cieplutko filipek [2021-02-08 14:26] Witam Iwonko u mnie tez przymrozilo -5 i spadl snieg pozdrawiambednarekzk@arcor.de [2021-02-08 12:26] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |