|
Rok w ogrodzie![]() Nowy miesiąc... wypada się przywitać, zatem dzień dobry wszystkim! Mrozy ustąpiły, od początku tygodnia temperatura już na plusie, a dzisiaj aż 9 stopni. Trochę chmur, trochę słońca - ładny dzień :) (mój nowy nabytek - Kluzja) Miłego popołudnia życzę i przyjemnych kolejnych dni. [2021-02-03 13:31] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! O! To u Ciebie wiosenna temperatura ,u mnie wczoraj 0 a dzisiaj -4 i dosypało śniegu bea [2021-02-04 10:10] Witaj Iwonko moje zielone tez cos mizerniutkie milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2021-02-03 18:59] Witaj Iwonko kiedyś miałam tego kwiatka,ale szybko mi padł. Teraz muszę zadbać o zielone kwiaty,bo trochę podupadły .tak to zimą jest. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia filipek [2021-02-03 14:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |